Новини
 
                                                  
 
           
30.10.2019 року                                                           
У Маріуполі підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва, - Олексій Гончарук
На Інвестиційному форумі в МаріуполіRE: think. Invest in Ukraineё який відбувся 29 жовтня, підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.
«Наша команда представила 120 готових інвестиційних проектів, - повідомив Глава Уряду. - Разом зі Світовим банком запускаємо роботу Фонду міжнародної партнерської підтримки - для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасу».
Серед важливих документів, які підписані на Форумі - Меморандум з Київстаром, Vodafone, lifecell та Інтертелекомом про перерозподіл частот для забезпечення якісного та швидкого інтернету на території всієї України. Це означає, що мобільні оператори мають спільний план дій щодо забезпечення покриття 4G у селах та на дорогах протягом наступних 4 років.
Також Уряд та ЄБРР підписали Меморандум про фінансування регіональних доріг. Перший транш на відновлення місцевих доріг - €300 млн.
«Не менш важливий документ - Меморандум із віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Джорджиною Бейкер про порозуміння між Урядом України та IFC щодо державно-приватного партнерства, - зазначив Олексій Гончарук. - Наші міжнародні партнери інвестуватимуть свої знання і досвід у сфері концесії».
Прем'єр-міністр подякував всім інвесторам та гостям за довіру.
Нагадаємо, що загалом Форум зібрав понад 700 гостей з усіх куточків світу.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019