Новини
 
                                                  
 
            
01.11.2019 року                                                
Працівники соціальної сфери - виразники і захисники інтересів мало захищених верств населення
     
Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників соціальної сфери. З добрим настроєм та гарними здобутками, головними серед яких є турбота і піклування про ветеранів, інвалідів, непрацездатних і самотніх, старих, малолітніх безпритульних і дітей-сиріт, вирішення питання зайнятості і безробіття, оплати праці, її безпеки, соціально-трудових відносин, призначення пенсій, державної допомоги, субсидій, страхових виплат, здійснення контролю за дотриманням соціального законодавства, налагодження тристороннього  партнерського співробітництва і взаємодії владних структур, роботодавців, профспілок, винуватці урочин зустріли свято.
    «Встановлення цього професійного свята  -  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави…», - пікреслили ведучі заходу.
      Звичайно, що відзначити заслуги соціальних працівників прийшли і представники влади району. З вітальними словом перед присутніми виступив перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков.
    «У нашій державі роль працівників соціальної сфери неухильно зростає. Саме тому таке велике значення для суспільства мають самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов'язку, доброта, щедрість душі, здатність співчувати кожному, хто цього потребує, розуміння відповідальності за результати дорученої державою справи. Жителі Чемеровеччини можуть сьогодні з упевненістю заявити, що саме завдяки вашим зусиллям, ініціативі, професійним здібностям, вони мають можливість користуватися правами, пільгами, субсидіями та отримувати повноцінний соціальний захист, який гарантує  наша держава…» - відзначив Едуард Леонідович. Перший заступник голови РДА також побажав присутнім міцного здоров'я, успіхів у роботі та витримки у всіх життєвих випробуваннях.
     Працівників соціальної сфери також привітали заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань.
     Кращі з кращих цієї сфери отримали почесні грамоти  та подарунки.
     Свої мистецькі вітання у вигляді гарного концерту адресували винуватцям урочин і аматори місцевої сцени.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019