Новини
 
                                                  
 
    
          
12.11.2019 року                                                
Міцне громадянське суспільство - запорука успішного розвитку 
    Проведено засідання громадської ради при Чемеровецькій райдержадміністрації та зустріч із представниками громадянського суспільства району. Сьогоднішнє зібрання було ініційоване головою громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації Сергієм Ковальчуком, який був присутній на заході. Участь у зібранні теж прийняв перший заступник голови РДА Едуард Шляков.
    Основна тема зібрання - налагодження тісної співпраці між зазначеними дорадчими органами, побудова тісного діалогу. Обговорювалися питання щодо реалізації реформ освіти, медицини та децентралізації, інформування пересічних жителів про зміни в адміністративно-територіальному устрою.
    Сергій Андрійович розповів про діяльність громадської ради при Хмельницькій ОДА та поділився робочими моментами по вирішенню ГР соціально-значущих питань області.
    Далі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Чемеровецькою районною державною адміністрацією та громадською радою при Чемеровецькій РДА.
    По завершенню зібрання Сергій Ковальчук поспілкувався із представниками громадських організацій краю та відповів на їхні запитання.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019