Новини
 
                                                  
 
 
                                                                                   
06.12.2019 року                                                
Працівники органів місцевого самоврядування приймали вітання
     З нагоди відзначення на Чемеровеччині Дня працівників органів місцевого самоврядування, у Центрі культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи, приурочені цій події. У залі - представники сільських/селищних, об'єднаних територіальних громад, трудових колективів.       
    Перед присутніми виступив перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков. Вітаючи із святом працівників органів місцевого самоврядування, він підкреслив, що сільські,  селищні ради району, ОТГ є виразниками запитів громадян та будівничими  добрих справ на благо нашої малої Батьківщини і держави.
    Едуард Леонідович звернувся до присутніх зі словами вдячності за самовіддане служіння людям заради розвитку і стабільності територіальних громад. Він зауважив, що ефективна діяльність всіх працівників місцевого самоврядування - це запорука успіху району, області, України.      
    Винуватців свята привітали також заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань та інші.
    Не обійшлося, звичайно,  й  без нагород. Представники місцевих рад Чемеровеччини удостоїлися Грамот та подяк.
    Сподобалася всім й концертна програма, яка була насиченою та атмосферною.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019