Новини
 
                                                  
 
 
                                                                           
13.12.2019 року                                                
Чорнобиль - наше лихо, наш біль, наша трагедія…
     З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у смт Чемерівці до пам'ятника  жертвам Чорнобильської трагедії було покладено квіти. Церемонію покладання здійснили заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Петро Кравцов, секретар Чемеровецької селищної ради Олена Бистраківська, чорнобильці та інші.
    Виступаючи перед присутніми, заступник голови РДА Петро Кравцов відзначив винятковий героїзм ліквідаторів - медиків, військовослужбовців, військовозобов'язаних, працівників цивільного захисту населення, Міністерства внутрішніх справ, водіїв, будівельників, представників інших професій. В складних умовах, докладаючи надлюдських зусиль вони проявляли не тільки надзвичайну силу волі, а й злагоджені і чіткі дії  для досягнення поставленої мети.
    «У цей день ми висловлюємо глибоку подяку та шану тим людям, які врятували Україну та світ від атомного лиха. Ці події ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Низький уклін та щира вдячність всім ліквідаторам за мужність та героїзм»,- підкреслив Петро Іванович.
    Кілька пісенних номерів виконали вокалісти Центру культури, дозвілля та мистецтв. 
    Учасники зібрання також вшанували світлу пам'ять загиблих і померлих  героїв - чорнобильців хвилиною мовчання. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019