Новини
 
                                                  
 
                                                                        
24.12.2019 року                                                               
Робоча зустріч з роботодавцем
   З метою налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з потенційним роботодавцем, сьогодні відбулася робоча зустріч директора Чемеровецької районної філії Хмельницького ОЦЗ Любов Бевз з приватним підприємцем Юлією Карій.
  Основним питанням зустрічі стало укомплектування штату необхідними кадрами, організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця, проходження стажування безпосередньо на робочому місці та особливу увагу акцентовано на щомісячній компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску (ЄСВ) при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
    Ці послуги корисні не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулюють роботодавців не тільки створювати нові робочі місця, а й офіційно оформляти трудові відносини, платити працівникам легальну заробітну плату та надавати соціальні гарантії.
   Після проходження стажування безпосередньо на робочому місці у приватного підприємця Юлії Карій, безробітний Повар Н.А. працевлаштований на постійне місце роботи на посаду офіціант, з можливістю відшкодування роботодавцю компенсації єдиного соціального внеску. Проводячи підсумки зустрічі, досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019