Новини
 
                                                  
 
                                                                       
29.12.2019 року                                                       
Глава держави про найбільше в історії України звільнення утримуваних осіб: Це - велика перемога
Президент Володимир Зеленський назвав великим досягненням звільнення українців з полону та їхнє повернення на підконтрольну Україні територію, до рідних і близьких.
«Я хочу привітати всіх українців. Я не знаю, як це назвати. Велика перемога. Найголовніше - люди вдома», - сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ після того, як літак зі звільненими 76 українцями приземлився в аеропорту «Бориспіль».
29 грудня було звільнено 81 особу. 76 з них повернулися в Україну, а п'ятеро залишилися на тимчасово окупованих територіях зі своїми сім'ями.
Президент зауважив: якщо ці люди висловлять бажання переїхати на підконтрольну Україні територію, їм буде надано таку можливість.
За словами Глави держави, сьогоднішнє звільнення - це виконання першої частини домовленостей, які були досягнуті під час саміту у Нормандському форматі в Парижі.
«Я хочу подякувати всім лідерам «Нормандської четвірки». Все, про що домовлялися в цьому питанні, виконано», - підкреслив Президент.
Володимир Зеленський також висловив вдячність усім, хто долучився до того, щоб найбільше в історії України звільнення відбулося, і працював для цього 24 години сім днів на тиждень.
«Найголовніше - люди вдома. Як ми говорили, так і зробили - до Нового року. Тому зустрічатимуть Новий рік у сім'ях, вдома, з батьками, з дітьми. Це чудово», - резюмував Президент.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019