Новини
 
                                                  
 
                                                                       
29.12.2019 року                                                             
Хмельниччину відвідав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній
Сьогодні Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, разом з єпископатом Православної церкви України та монашим і священним чином, звершив освячення храму Пресвятої Трійці в м.Полонному та очолив у ньому першу Божественну літургію. Участь в освяченні храму та богослужінні також взяв Антоній Махота, митрополит Хмельницький та Кам'янець - Подільський.
Цей храм збудований на місці старовинної дерев'яної церкви Святої Трійці, яка була зведена в 1734 році серед валів фортеці. Проте її, як і сотні інших храмів в Україні, спіткала трагічна доля: храм був знищений московським комуністичним режимом у 1937 році. Відбудовували нову Свято-Троїцьку церкву на місці старої впродовж останніх 15 років силами громади та фундаторів.
Вітали на Хмельниччині Предстоятеля Православної Церкви України представники обласної влади:Сергій Ткачук, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, та Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради, а також керівники району та міста, прихожани храму, громадськість.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019