Новини
 
                                                  
 
                                                                                            
11.01.2019 року                                                           
Дмитро Габінет зустрівся з представниками бізнесу області
Сьогодні голова адміністрації Дмитро Габінет разом зі своїм першим заступником Романом Примушем зустрілися з представниками бізнесу області. До спілкування долучилися керівники підприємств легкої промисловості Хмельниччини.
«Ми розпочинаємо серію зустрічей з представниками бізнесу, аби налагодити справжнє партнерство влади і тих, хто виробляє продукцію та її експортує. - сказав очільник області. - Наша мета та мета Президента України працювати прозоро, однаково для всіх, при цьому усунути будь-які корупційні ризики з боку державних органів і забезпечити можливість для підприємців працювати безперешкодно, наповнюючи бюджет, а влада цьому має сприяти».
Вітаючи присутніх, Дмитро Анатолійович зазначив, що сьогоднішня зустріч носить ознайомчий характер. «Хочу почути від вас про основні проблеми, які виникають у процесі вашої роботи, аби ви отримали підтримку і сприяння з боку обласної влади», - зазначив він.
Представники бізнесу мали можливість розповісти про специфіку своєї роботи, а також висловили пропозиції та думки щодо її покращення. Так, підприємці висловили думку щодо розробки програми підтримки місцевих брендів, сприяння в організації міжнародних виставок, популяризації компаній нашої області.
Голова адміністрації запропонував ідею створення єдиного порталу, де був би розміщений перелік місцевих товаровиробників з детальною інформацією про них. Присутні підтримали таку ідею, бо це гарна можливість прорекламувати своє виробництво. Адже наразі ринок України здебільшого наповнений імпортними товарами.
Керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу ЄБРР у м. Хмельницькому Олег Демчук зазначив, що це перша за декілька років зустріч обласної влади зі «швейниками» та подякував голові адміністрації за таку ініціативу. Він висловив сподівання, що така синергія бізнесу і влади, освіти і бізнесу буде мати хороший результат.
В свою чергу, Дмитро Габінет запевнив, що підприємці можуть розраховувати на його підтримку. «Те, що залежить від мене в контексті прозорості, я вам можу гарантувати. У вас тут є підтримка. Хочу співпраці, щоб ми досягали спільних результатів на користь розвитку нашого краю», - наголосив Дмитро Габінет.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020