Новини
 
                                                  
 
          
05.07.2019 року                                                            
                       
На часі - проведення жнивної кампанії
   Заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов, представники управління агропромислового розвитку РДА, с/г підприємств та інші взяли участь у селекторній нараді з питань проведення жнивної кампанії та посіву озимих культур.
    До уваги учасників зібрання було доведені завдання по збору урожаю, збиранню ранніх зернових. Проведено моніторинг збирання у розрізі районів. У студії селекторного зв'язку виступив представник Гідрометеоцентру, який дав прогноз на наступні 3 тижні, щоб зоріїнтувати аграріїв на своєчасність збирання, підготовки грунту та посіву.
    Спеціалісти Департаменту
агропромислового розвитку Хмельницької ОДА акцентували увагу на забороні спалювання післяжнивних рештків, залученні зацікавлених підприємств до збору та вивизення стерні. Йшла мова про дотримання правил праці, техніки безпеки під час жниви. Доведено до відома аграріїв оптимальні терміни посіву, застосування седеральних культур для накопичення мінеральних добрив у грунті. Наголошено на створенні сімейних, фермерських господарств та коперативів для збільшення зайнятості сільского населення, а також на умовах надання державної підтримки аграріям.
    Керівництвом області закцентовано увагу керівників ХПП щодо встановлення помірних цін на приймання, зберігання, сушку зерна, недопущенні перевантаження автомобілів, що у свою чергу є причиною руйнування автодоріг.
    
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019