Новини
 
                                                  
 
          
09.07.2019 року                                   
                               
Виїджали на розгляд звернення жителів Романівки щодо будівництва скважини
    На ім'я голови Чемеровецької районної державної адміністрації було адресовано звернення жителів с.Романівка з проханням посприяти у вирішенні питання щодо встановлення скважини по вулиці Шевченка. Справа у тому, що влітку 2018 року через негоду було пошкоджено каптаж, із якого постачалася вода на вищевказану вулицю. Внаслідок цього вода для власного споживання є не придатною.
 
                                                                                               
 
    З метою вирішення цієї болючої проблеми голова райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Петро Кравцов, завідувач
сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва Вадим Грабовський провели зустріч із жителями вулиці Шевченка у с.Романівка. На цій зустрічі також був присутній голова Голенищівської сільської ради Олександр Павліковський. Учасники зібрання обговорювали подальші дії та окреслювали завдання.
    Гострій критиці була піданна робота сільського голови Олександра Павліковського. Як стверджують мешканці Романівки за рік, відколи негода пошкодила каптаж керівником органу місцевого самоврядування не зроблено жодного кроку у напрямку будівництва скважини.
    У відповідь на прохання жителів с.Романівка Олег Богданович  сказав, що постарається максимально їм допомогти, аби зрухати з мертвої точки це нагальне питання. 
     Олександр Павліковський отримав від голови адміністрації доручення у найближчому часі провести сесію сільської ради, на якій буде виділено кошти на розробку проектно-кошторисної документації. Далі, за підтримки депутатів обласної ради є реальна можливість отримати обласну субвенцію для реалізації робіт по водопостачанню.
     Дане питання перебуватиме на контролі у голови Чемеровецької райдержадміністрації Олега Батюка до остаточного вирішення, щоб жителі найменших сіл відчули в дії роботу обласної Програми «Питна вода».
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019