Новини
 
                                                  
 
 
             
10.07.2019 року                                                                                   
У Закупній будується спортивний майданчик зі штучним покриттям
    Перебуваючи із робочою поїздкою на території Закупнянської ЗОШ, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк відвідав місце будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним  покриттям. Разом із заступником голови РДА Петром Кравцовим, завідувачем сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва Вадимом Грабовським оглянули даний об'єкт та проаналізували хід виконання будівельних робіт.
   Реалізація проекту здійснюється у рамках Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України». На ці цілі з державного бюджету через управління фонду регіонального розвитку у Хмельницькій області виділено і профінансовано 749 тис. грн. Співфінансування з місцевого бюджету складає - 750 тис. грн. Усі будівельні роботи виконує ПП «Спорт - прогрес» м.Хмельницький. Відкриття спортивного майданчика планується здійснити до початку нового навчального року.
   «Відтепер діти у Закупній матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров'я. Тому наше завдання забезпечити дітям не тільки гарні умови для навчання і виховання, а й для занять фізичною культурою…», - підкреслив голова райдержадміністрації Олег Батюк.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019