Новини
 
                                                  
 
           
16.09.2019 року                                                              
                    
Делегації України та Словаччини обговорили питання покращення бізнес-клімату, проведення реформ та боротьби з контрабандою
Під час перемовин під головуванням Президента України Володимира Зеленського та Президента Словацької Республіки Зузани Чапутової делегації двох держав обговорили питання покращення бізнес-клімату, збільшення інвестицій, боротьби з контрабандою, а також подальшого проведення реформ.
Особливу увагу під час зустрічі у Києві було приділено боротьбі з контрабандою. Глави держав констатували, що Україна та Словаччина мають п'ять пунктів пропуску на кордоні, де потрібен контроль.
Співрозмовники наголосили, що боротися з контрабандою потрібно на законодавчому рівні. Словацький Президент підтвердила, що це в інтересах обох країн.
Під час зустрічі також обговорювалося створення нового пункту перетину, який має стати ще одним «вікном до Європи».
Зузана Чапутова підтвердила підтримку євроінтеграційних прагнень України з боку Словаччини.
Володимир Зеленський у цьому контексті підкреслив, що на шляху до Європейського Союзу Україна продовжить втілювати реформи.
Особливо він відзначив концепцію «електронної держави».
«У нас є важливий проект - «Держава у смартфоні». Ми хочемо відійти від паперового документообігу. До цього проекту залучені найкращі IT-фахівці», - розповів Президент України.
Окремо Глава держави наголосив на позиції Словаччини щодо суверенітету та територіальної цілісності України.
Володимир Зеленський також подякував за реабілітацію українських військових і надання підтримки в оздоровленні, зокрема членам їхніх сімей.
Також делегації України та Словаччини обговорили можливість спільного кіновиробництва.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019