Новини
 
                                                  
 
  
             
17.09.2019 року                                                                                   
Рятівників району привітали із професійним святом
    17 вересня працівники цивільного захисту населення відзначають своє професійне свято - День рятівника. Представники керівництва району в урочистій атмосфері привітали їх із цією датою. Виступаючи перед присутніми, заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Петро Кравцов зазначив, що професію рятувальника обирають мужні та самовіддані люди, які, ризикуючи власним життям, рятують населення від пожеж та аварій. Петро Іванович подякував колективу вогнеборців за відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажав міцного здоров'я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки, якомога менше тривожних викликів.
    Із вітальним словом також звернулися заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, начальник районного сектору ДСНСУ у Хмельницькій області Віталій Паламар, настоятель Храму  Пресвятої Богородиці о.Василь Демчишин.
    За сумлінну працю, самовіданність і професіоналізм, виявленні під час виконання службових обов'язків та з нагоди Дня рятівника кращим працівникам галузі були вручені грамоти та подарунки.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019