Новини
 
                                                  
 
           
19.09.2019 року                                                              
                          
Усі діти повинні мати доступ до дошкільної освіти - Микола Кулеба
Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочу зустріч з Міністром освіти і науки Ганною Новосад.
Метою зустрічі було обговорення актуальних питань, що безпосередньо пов'язані з реалізацією конституційного права дитини на освіту.
Особливу увагу було приділено питанням розвитку дошкільної освіти, зокрема доступу дітей до закладів дошкільної освіти.
«Діти мають приходити у школу підготовленими, а це - завдання дошкільної освіти. Але наразі 34 тисячі дітей у країні не мають можливості відвідувати дитячий садок через відсутність вільних місць. Це стосується і великих міст, і сіл. Тому питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для працівників є пріоритетом для міністерства», - зазначила Ганна Новосад.
Микола Кулеба наголосив, що вкладання коштів у ранній розвиток дитини - це інвестиції в майбутнє, бо саме у дошкільному віці формуються базові особистісні якості. «Дошкільна освіта має відповідати потребам дитини та забезпечувати дотримання її найкращих інтересів», - наголосив уповноважений Президента з прав дитини.
Також під час зустрічі обговорили перспективи розвитку середньої освіти, запровадження профільної середньої освіти, реформування інтернатних закладів, забезпечення закладів освіти транспортом, харчування дітей у школах.
Ганна Новосад зазначила, що міністерство продовжуватиме реформування української школи з урахуванням найкращих вітчизняних і міжнародних практик.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019