Новини
 
                                                  
 
           
02.10.2019 року                     
Переймали досвід щодо створення облуговуючих кооперативів
  З метою розвитку кооперативного руху, ефективного використання власних присадибних ділянок, заступником голови Чемеровецької райдержадміністрації Петром Кравцовим, головою Вільховецької сільської ради Анжелою Стецюк, ініціативною групою села проведено робочу зустріч із старостою с.Купин Городоцького району Євгенією Липовецькою та головою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Купинчанка 2015».
    Представники Чемеровеччини оглянули матеріально-технічну базу кооперативу, цікавилися процесом державної реєстрації, обговорили перспективи розвитку. «Купинчанка 2015»  ягідне об'єднання, яке займається вирощуванням малини. Входять до нього 22 учасники, вирощують ягоди на площі понад 1,5 га. Даний кооператив був втілений у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
    На сьогоднішній день у нашому районі відсутні обслуговуючі кооперативи. За підтримки інвестора - агрохолдингу «Кернел» громада с.Вільхівці планує його створити у себе на місцях. Наразі вивчаються здобутки кооперативів з інших районів, вид діяльності, збут продукції, заінтересованість людей у сільській праці: вирощування овочів, малини, можливо грибів, розглядається молочний напрямок. Як приклад, варто додати те, що за результатами цього року з 5 соток малини можна було реалізувати продукцію на суму до 20 тис. грн.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019