Новини
 
                                                  
 
 
                                                                                     
04.10.2019 року                                                
Відзначили День працівників освіти
    У актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня працівників освіти.
   Виступаючи перед учасниками зібрання на сцені Будинку культури, перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков висловив побажання винуватцям з нагоди свята. У ході виступу Едуард Леонідович звернув увагу присутніх на тому, що розвиток галузі освіти на сьогоднішній день є пріоритетним завданням. У
вітальному слові він  зазначив, що бути педагогом  це покликання душі і від щирого серця подякував працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатсво душі. Побажав всім міцного здоров'я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень, мирного неба.
    Здоровили педагогів та бажали всіх  гараздів  заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, керівники відділів освіти Чемеровецької райдержадміністрації, Чемеровецької селищної ради Оксана Царук та Ірина Качуріна.
   
Оплесками вітали на святі працівників педагогічної ниви, які свій розум, душу та здоров'я віддають дітям та діляться із ними своїм досвідом.
   За високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено почесними грамотами та подяками.
     Подарували публіці гарний настрій і чудові номери шкільні та аматорські колективи.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019