Новини
 
                                                  
 
 
         
11.10.2019 року                                                
Відзначили День захисника України
    У смт Чемерівці  відбулися урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. На  центральній площі розпочалася офіційна частина свята - було покладено квіти до пам'ятника «Борцям за незалежність України» здійснено молебінь. Продовжились урочини у актовому залі Будинку культури. Винуватців свята привітав заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов.
    «Сьогодні ми відзначаємо свято - День захисника України. Це день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає і їх. 14 жовтня - головне військове свято країни. Воно поєднує українські військові традиції княжих і козацьких часів, Української державності 1917-1921 років, боротьбу УПА та сьогодення. Прийміть щирі вітання з цим чудовим святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі», - зазначив у своєму виступі Петро Іванович. Окрім того він побажав усім присутнім міцного здоров'я, витримки, добра, благополуччя та мирного неба.    Також перед присутніми виступили заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, секретар Гуківської сільської ради Галина Аліварська,
голова районної організації учасників АТО в смт Чемерівці та Чемеровецькому районі Віктор Пашненко, військовий комісар Павло Джигун та інші.     Учасники ООС/АТО отримали грамоти та відзнаки.
     Чудовим доповненням до привітань став святковий концерт, який підготували  аматорські колективи.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019