Новини
 
                                                  
 
           
22.10.2019 року                                                
Мінсоцполітики перерахувало майже 183 млн грн на засоби реабілітації для осіб з інвалідністю
У понеділок, 21 жовтня, Міністерство соціальної політики перерахувало 182 916,5 тис. грн структурним підрозділам з питань соціального захисту населення в регіонах. Дані кошти спрямовані на покриття витрат із забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітаціі (ТЗР).
Фактично з початку року перераховано коштів в сумі 1 112 314,5 тис. гривень. Крім того, найближчим часом Міністерством буде перераховано кошти у сумі 41 260,1 тис. грн для покриття потреб у технічних засобах реабілітації.
Нагадаємо, що завдяки спільним зусиллям Мінсоцполітики та Бюджетного комітету Верховної Ради люди з інвалідністю додатково отримають 82 млн грн на засоби реабілітації в цьому році.
Завдяки адресному підходу «гроші ходять за людиною», отримувачі цих послуг самі можуть обрати підприємство, де вони хочуть їх отримати. Наразі людина має підписати тристоронній договір, а також акт виконаних робіт з підприємством, щоб переконатись в якості виробленого засобу та наданої послуги.
?З каталогом технічних та інших засобів реабілітації можна ознайомитися тут:https://bit.ly/2kUlgf6
?Перелік підприємств, які виробляють технічні та інші засоби реабілітації тут:https://bit.ly/2mqyvof
Додаткові гроші - це важливий крок, оскільки кожного року в Україні близько 600 тис. окремих категорій населення, в тому числі осіб з інвалідністю, потребують відповідного забезпечення.
Також Мінсоцполітики розробило інтерактивну карту підприємств, які виробляють технічні та інші засоби реабілітації.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019