Новини
 
                                                  
 
  
                                                                           
25.10.2019 року                                                
Автомобілістів та дорожників Чемеровеччини привітали із професійним святом
    На території Чемеровецького ТДВ «АТП - 16847» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня автомобіліста та дорожника. Винуватців свята сьогодні вітали перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков, заступник  голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, керівник Чемеровецького ТДВ «АТП - 16847» Микола Головатий та інші. Звертаючись до присутніх Едуард Леонідович зазначив:  «Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника!
     У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства. Сьогодні професія автомобіліста набуває все більшого значення, вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.
    Своєю наполегливою працею ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашого рідного Чемеровецькою краю. Адже саме від вашої майстерності та якості роботи дорожників залежить своєчасність здійснення пасажирських та вантажних перевезень.
    Тому щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров'я, подальшої успішної та безаварійної роботи!...».
     По традиції представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району вручили кращим - із кращих галузі грамоти та квіти.
     Свої музичні  виступи присутнім подарували представники культури. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019